JUST SAY NO !!!

 

O PSM

Prezentace

Seminář

Peníze

Dokumenty

Vaše zkušenosti

Odkazy

PREZENTACE

NOVINKA: KOMPLETNi TEXT PREZENTACE

Základním stavebním kamenem rozšiřování členské základny partnerů PSM (tedy oveček, nebo chcete-li oslíčků-otřessů) jsou tzv. prezentace.

Tomuto říkejme třeba LEVEL 1:

Jak se na takovou prezentaci dostanete? Naprostou náhodou. Firma PSM zjistila, že je jí úplně jedno kdo bude její partner (hlavně když zaplatí). Jednoduše Vás na ulici nebo na nějaké veřejně přístupném místě osloví nějaký člověk, který bude vypadat mile a sympaticky, pokecá s Vámi a nabídne Vám nejakou příležitost jak si vydělat. Při téhle příležitosti si od Vás vezme telefonní číslo, že Vám zavolá, jakmile bude něco nového vědět. Není to náhoda... On Vám určitě zavolá (dle sympatií) a pozve Vás na pokec do nějaké restaurace, prostě někam, za účelem, že dáte třeba kafe a pokecáte si jaký by pro něj byly možnosti.

Typická cílová skupina, neboli terč jsou vysokoškolští studenti! Při vyhledávání vhodných oveček se totiž vše hraje na kartu přivýdělku a proto hledají člověka, který potřebuje peníze. Kromě pár vyvolených peníze potřebujeme všichni a proto se necháme zlákat na nabídku.

Level 2:

V den na který jste se domluvili se sejdete se svým kolegou. Zjistíte však, že nejste sami kdo byl na schůzku pozván. Většinou se tam objeví jeden i více dalších neznámých lidí (není však podmínkou). Posadíte se, dáte si něco k pití. Poté přijde ještě jeden člověk, který sebou většinou vláčí nějakou složku (nebo třeba diaprojektor). Váš hostitel vám jej představí jako obchodního zástupce.(pokud ovšem není přímo váš hostitel oním obchodním zástupcem).

Level 3:

Dobrý den, jmenuji se xyz a jsem obchodním zástupcem akciové společnosti PSM...

Level 4:

"...a teď se dostáváme k té nejzajímavější části naší prezentace a tou je cena. Za všechny tyto služby, za to že si budete moct tak fantasticky vydělat. Chceme JENOM 28 000,-Kč.

V tuto chvíli je rozhodující okamžik, kdy to každému dojde. Některé ovečky jsou udiveny, znechuceny a třeba odejdou... ty jsou mimo ze hry. Ti co zůstanou tak mají spoustu dojmů a nejasností. Mají pocit, jako by tohle byla ta šance na kterou právě oni čekali a ten odrazovej můstek ke spokojenému životu. Váhají. No a v tuhle chvíli přichází většinou řada na Vašem hostiteli, se kterým si sednete samostatně a on vám v klidečku zodpoví všechny vaše otázky. Je jedno na co se ptáte. On bude vždycky odpovídat tak, aby vás nadchnul, přesvědčil... je to samozřejmá věc.

Level5:

Smlouva:

Jakmile projevíte jakýkoliv náznak zájmu, jakmile váš hostitel ucítí, že začínáte spolupracovat - dá vám pravděpodobně na výběr, abyste to buď podepsali a nebo nechali být. Co budete podepisovat na místě je prozatím nezávazná smlouva o tom, že se chcete stát partnerem firmy PSM. Smlouva nabývá učinností až dnem uhrazení garančního poplatku 29,000Kč. Pokud už jste byli tak HLOUPÍ a podepsali jim to, tak probůh nic NEPLATTE. Ze smlouvy vyplývá, že nemají právo to od vás vymáhat jakoukoliv cestou. Zpravidla si s vámi sjednají schůzku na druhý den, pokud možno co nejdříve ráno a jdou se shánět peníze.

 

Level 6:

Dosledování obchodu... aneb jak dostat peníze

Druhý den po uzavření smlouvy se s vámi váš hostitel setká aby vás znova nadchnul natolik, abyste s ním šli shánět peníze. S tímto záměrem vás klidně pozve do mcdonalda nebo kamkoliv se vám zlíbí, je na vás příjemný a nenucený... Ucelem je zajít si pucit do banky a obstarat peníze. Zvláště studenti na toto mohou naletět - banky jim přece můžou naruku půjčit cca 10 000 na kontokorentní úvěr, po uzavření smlouvy s bankou jsou peníze v ruce ihned. Dále se obvolávají všichni známí, kterým se lže, že jde o něco fakt důležitého a že ty peníze nutně potřebujete teď. Rozumnému člověku to v průběhu celého kolotoče dojde... nerozumný by mohl naletět. Berte toto jako varování před neopodstatněným výdajem velkého množství peněz... NEBUDTE HLOUPÍ!

 

 

---

pro jakékoliv dotazy, pište prosím na:

psm.nazory@seznam.cz

obratem odpovíme