JUST SAY NO !!!

 

O PSM

Prezentace

Seminář

Peníze

Dokumenty

Vaše zkušenosti

Odkazy

Peníze

To je to jediné slovo, které dnes uslyšíte na každém kroku, každý den. Denně je po Vás někdo chce, ať už při nákupu v supermarketu, zaplacení čehokoliv, prostě pořád. Holt v dnešní době jsou peníze bohužel hlavním prostředkem pro téměř cokoliv. Možná to bude důvodem toho, že se lidé nechají někdy až příliš hloupě nalákat do ošidných obchodů s lidskou důvěřivostí. Každý z nás určitě už narazil na slovo LETADLO. Ano i tato společnost PSM je svým způsobem systém letadlo i když vám budou mnozí trvdit opak.

Na začátku vložíte částku 29 000Kč. Říká se jí garanční poplatek a slouží na automatizované zpracování dat..

Dále vynakládáte peníze na semináře - cca 1 000Kč za jeden,přičemž snahou Vašeho referenta je, aby Vás dostal na pokud možno co největší počet takovýchto seminářů a když ne to, tak musíte aspoň jednou za měsíc. Jinak nazná, že spolupráce s vámi pro něj není výhodná a že jemu zisk nepřinesete a mohl by s vámi přestat spolupracovat.

Dálší náklady mohou být také spojeny se samotnými prezentacemi na které byste měl docházet, abyste přiváděl nové potenciální partnery. Jedno takové sezení Vás vyjde na cca 40Kč za pohoštění vás a vašeho hosta .

SUMA SUMÁRUM PENÍZE SPÍŠE PROHRAJETE A NE NAOPAK!