JUST SAY NO !!!

 

O PSM

Prezentace

Seminář

Peníze

Dokumenty

Vaše zkušenosti

Odkazy

Firma PSM a.s. se navenek tváří jako úplně regulérní a seriózní obchodní a marketingová společnost. Na svých stránkách www.psm.cz se honosí svým internetovým obchodem, ve kterém je údajně všechno vééélmi levné. "Mimo jiné" také nabízí možnost přivydělat si v jejich "řetězci" nějakou tu korunku navíc.

Jak je to ale doopravdy?

Určitě ne tak, jak to vypadá navenek například z portálu www.psm.cz !

Ve skutečnosti se jedná o vymakanej systém jak vytáhnou z lidí prachy, poplést jim hlavu pomocí systému JEDINÁ PRAVDA JE TA NAŠE... Prostě buď jsi v PSM a jsi v pohodě a nebo nejsi a pak jsi chudák lůzr (looser).

Dvouúrovňový marketing = MultilevelMarketing = Pyramida =  (pro většinu lidí) PRODĚLEK

Abychom přiblížili o co se jedná:

Je to "rozjetý byznys", do kterého můžete nastoupit a vydělat na něm velký peníze. Na začátku však musíte nějaké peníze vložit (částky se mění: cca okolo 25-30tisíc Kč). To se vám však vrátí už za několik týdnů, možná i dnů (tvrdí vám ONI). Hahaha... Nevěřte... prohloupíte...naletíte...bum a prachy v kanále... Slyšeli jste o tom v televizi, četli v novinách... ale stejně váháte, že?

Firma má sadu promakanejch triků jak Vás dostat a vytahnout penize !!! A t je jediné oč jim jde...aby z Vás vydolovali peníze a následně abyste jim vy vydělali peníze. Proto jim na Vás tak záleží a říkají že jste tak skvělí :)

Od této firmy dejte prosím ruce pryč. Nejsou to snadno vydělané peníze, jak se s oblibou prezentují. Jsou to rychle PRODĚLANÉ PENÍZE. To ovšem neplatí v případě, že jste marketingoví bozi nebo jste schopni lhát sami sobě dokud tomu neuvěříte a že jste schopni obětovat nekolik měsíců či roků než si u nich vyděláte vůbec první korunu.